ZİHİNSEL BANKA EĞİTİMİ (Online)

Bilinçaltınızı Yeniden Programlamak İçin Bu Tekniği Öğrenin,

Bilinçaltı İnançlarınızı Değiştirin,

Hayatınız Değişsin!

“Hayatımız, İnançlarımızın Bir Yansımasıdır…”

Bilinçaltı inançlarımızözsaygımızı, ilişkilerimizi, iş hayatındaki performansımızızihinsel ve ruhsal sağlığımızı tahmininizden daha büyük  ölçüde etkiler. Hedeflerimize ulaşmak için bilinçaltımızın desteğine ihtiyacımız var. Bilincimiz farkında olarak yaşamak istediklerimizi ortaya koysa da farkında olmadan bizi yönlendiren bilinçaltı, ya hayatımızı sabote eder ya da kolaylaştırır. Hangisini yapacağı ise çocukluğumuzdan bugüne nasıl programlandığıyla doğru orantılıdır.

Zihinsel Banka İlk Ders Videosu (Ön İzleme Videosu)

Sertifika Örneği

Zihninizi Hedeflerinize Programlayın!

Günde 5 dakikadan daha az zaman harcayarak sürekli artan bir başarı, refah ve mutluluğa ulaştıracak olan çok etkili bir değişim programı ile tanışmak üzeresiniz! Hayır, “pozitif düşünün” demeyeceğim. The Secret’i de muhtemelen okumuşsunuzdur. Bunlardan bahsetmeyeceğim. Bu tür “pozitif düşünce” kavramlarının tükendiği yerde “Zihinsel Banka” kavramı başlar. Hiç merak ettiniz mi, bazı insanlar neden çok şanslıdır? Bu kişiler acaba gerçekten sadece “şanslı” mıdır yoksa hedeflerine ulaşmalarına etki eden başka faktörler de var mıdır?  Evet, vardır; “bilinçaltı”. Zihinsel Banka Programı’nı öğrenip uygulamak çok kolay. Her gün yatmadan önce sadece üç beş dakikanızı ayırarak maddi ve manevi tüm hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Zihinsel Banka teorisinin temeli; hedefimizi bilinçaltımıza programladığımızda bu hedefimize mutlaka ulaşacağımız varsayımına dayanır. Zihinsel Banka Programı, hayatınıza kolay ve zahmetsizce başarı, mutluluk ve maddi refah getirmek üzere bilinçaltınızı programlamanız için şöför koltuğunu size bırakır.

SATIN AL

Zihinsel Banka Eğitimiyle Bilinçaltı Engelleri Aşın, Gelirinizi İkiye Katlayın.

Bu 3.5 saatlik online eğitim programını şimdi Türkiye’nin her yerinden satın alabilirsiniz, hemen izlemeye başlayabilirsiniz! Bu eğitimi kendi evinizin konforunda, kendi hızınızda izleyin!  3.5 saatlik bu eğitimi tamamlamak aslında en fazla 1-2 gününüzü alır ama eğitim hesabınıza 90 gün boyunca tanımlı olacaktır; bu süre içinde eğitim videolarını isterseniz tekrar tekrar izleyerek bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz.

Sertifikalı Online Eğitim

Online Eğitim: 1000 TL (KDV Dahil)

SATIN AL

Kimdir?

Dr. John Kappas
Dr. John Kappas(1925-2002)
“Zihinsel Banka” programının yaratıcısı Dr. John Kappas, 1968’de kurulan ve 45 yılın üzerinde geçmişiyle ülke çapında ulusal akreditasyona sahip dünyanın ilk Hipnoterapi Akademisi HMI (Hypnosis Motivational Institute) ‘ın kurucusudur. Hipnoterapi alanının gelişmesindeki en önemli figürlerden sayılan Dr. John Kappas, 1973 yılında ABD’nin Mesleki Ünvanlar Federal Sözlüğü” ne Hipnoterapist ve Hipnotist ünvanlarının resmi tanımını yapan kişidir.

Nedir?

Dr John Kappas tarafından geliştirilen Zihinsel Banka programı, bilinçaltı ve ”davranışsal yeniden programlama” alanındaki 30 yıllık deneyimin doruk noktasını temsil eder. Bilinçaltımız bir gol makinesidir; her zaman o kazanır. Bilinçaltımız, ne için programlanmış olursa olsun hedefine kitlenip, kendini o hedefi elde etmeye adar. Zihinsel Banka programı, bilinçaltı programımızın ve inançlarımızın hayatımız üzerinde ne kadar etkili bir rol oynadığını kanıtlayan etkileyici bir gösteridir. Yaşam üzerinde olumlu bir perspektif kazanmak için, zihnimizi pozitif düşüncelerle programlama sürecini tanımlamak için kullanılan bir terim olan ”Zihinsel Banka” tekniği sadece pozitif düşünce ile ilgili değildir. Aynı zamanda gün içinde sürekli karşımıza çıkan tüm negatif düşüncelerin duygu durumumuza verebileceği hasara karşı zihnimizi bir kalkan oluşturması yönünde eğitme sürecidir.

Zihinsel Banka Teorisi, daha fazla para kazanmak, uyumlu ilişkiler oluşturmak, hedeflediğimiz başarıları kolayca elde edebilmek için zihnimizi olumlu mesajlar ile besleme ve bilinçaltı programımızı pozitif yönde değiştirme sürecidir. Günde sadece 5 dakika ayırarak hedeflerinize artık ne kadar kolay ulaşacağınızı şaşırarak göreceksiniz. Daha çok para, daha çok başarı, daha mutlu ilişkiler… Beklentinizi geniş tutabilirsiniz.

  • Zihinsel Banka Programı, hayatınıza kolay ve zahmetsizce başarı, mutluluk ve maddi refah getirmek üzere bilinçaltınızı programlamanız için şöför koltuğunu size bırakır.
  • “Zihinsel Banka” ile yaşam senaryonuzu yeniden yazacaksınız! Bilinçaltınızı çok basit bir teknikle yeniden programlayıp hedeflerinize ulaşmanız konusunda bilinçaltı düzeyde sizi engelleyen faktörleri etkisiz kılacaksınız.
  • Gece yatmadan önce sadece 5 dakika ayırarak zahmetsizce bilinçaltınızı yeniden programlayacaksınız.
  • Kazancınızı ikiye katlayın, mutluluğunuzu üçe… “Zihinsel Banka” programı hedeflerinize kolayca ulaşmanızı sağlayacak.

Şunu hatırlamak lazım ki çocukluğumuz boyunca yaşadığımız tüm deneyimlerimiz bilinçaltımız tarafından “bilinenler” kategorisinde arşivlenip saklanır, bu da bizim henüz küçük bir çocukken bilinçaltımıza programlanmaya başlanmış olan yaşam senaryomuzu oluşturur. Genellikle üzerimizde en güçlü etkiye sahip olanlar negatif deneyimlerimiz olsa da bilinçaltımız hem olumlu hem olumsuz deneyimlerimizi kayıt eder. Sonra yıllar geçtikçe zihnimiz zaman içinde tüm bu küçük bilgi parçacıklarını birleştirir, harmanlar, böylece bizim güçlü ve zayıf yönlerimiz, önyargılarımız, huylarımız oluşarak ”yaşam senaryomuz” yazılmış olur. Bilinçaltımız da artık bu senaryoyu oynar. “Zihinsel Banka” ile yaşam senaryonuzu değiştireceksiniz, bilinçaltınızı çok basit bir teknikle yeniden programlayıp hedeflerinize ulaşmanız konusunda bilinçaltı düzeyde sizi engelleyen faktörleri etkisiz hale getireceksiniz.

Eğer hedeflerinize ulaşma konusunda hayatınızın gidişatından mutlu değilseniz muhtemelen bilinçli zihninizin istediği şeyle bilinçaltınızın programı arasında bir çelişki vardır. Bu nedenle şu an, arzu ettiğiniz hedeflere ulaşmak için bilinçaltınızın yaşam senaryosunu yeniden yazmaya başlamanızın tam zamanıdır. Başarı, gerçekten bir davranış, bir tutumdur! Duygu ve hislerinizdir… Bir durum veya bir olay karşısında takınacağınız tavır, tutum veya davranışı belirleyen şey, o andaki duygu durumunuz değil midir? Davranış ve tutumlarımız yıllar içinde öğrendiğimiz şeyler olduğuna göre yeniden öğrenilebilirler. Zihinsel Banka, bilinçaltı değişimi için düzenli destek ve takviye gerektiği gerçeği etrafında tasarlanmış bir programıdır. Bilinçaltı, değişim için desteklenmediğinde, hayatınıza yansıyan olumlu etkiler ne kadar harika olurlarsa olsunlar zaman içinde etkisini yitirirler. “Zihinsel Banka” programıyla, günde sadece 5 dakika ayırarak zahmetsizce bilinçaltınızı yeniden programlamayı öğreneceksiniz. Bunu yaparken ise tek ihtiyacınız olan şey bir kağıt ve bir kalem!

Para Merdiveni

SATIN AL

Zihinsel Banka Eğitimiyle Bilinçaltı Engelleri Aşın, Gelirinizi İkiye Katlayın.

Bilinçaltı inançlar, hayatta yapmayı istediğimiz birçok şeyde önümüze engel olarak çıkıyor. Zihinsel Banka programını uygulayarak düşünce sisteminizi değiştirip layık olduğunuz hayatı yaşayabilirsiniz.

Sertifikalı Online Eğitim

Online Eğitim: 1000 TL (KDV Dahil)

SATIN AL