Zihinsel Banka Bilinçaltı Eğitimi

ZİHİNSEL BANKA EĞİTİMİ (Online)

Bilinçaltınızı Yeniden Programlamak İçin Bu Tekniği Öğrenin,

Bilinçaltı İnançlarınızı Değiştirin,

Hayatınız Değişsin!

“Hayatımız, İnançlarımızın Bir Yansımasıdır…”

Bilinçaltı inançlarımızözsaygımızı, ilişkilerimizi, iş hayatındaki performansımızızihinsel ve ruhsal sağlığımızı tahmininizden daha büyük  ölçüde etkiler. Hedeflerimize ulaşmak için bilinçaltımızın desteğine ihtiyacımız var. Bilincimiz farkında olarak yaşamak istediklerimizi ortaya koysa da farkında olmadan bizi yönlendiren bilinçaltı, ya hayatımızı sabote eder ya da kolaylaştırır. Hangisini yapacağı ise çocukluğumuzdan bugüne nasıl programlandığıyla doğru orantılıdır.

zihinselbanka

Zihinsel Banka – Kazancınızı ikiye katlayın!

Günde 5 dakikadan daha az zaman harcayarak sürekli artan bir başarı, refah ve mutluluğa ulaştıracak olan çok etkili bir değişim programı ile tanışmak üzeresiniz! Hayır, “pozitif düşünün” demeyeceğim. The Secret’i de muhtemelen okumuşsunuzdur. Bunlardan bahsetmeyeceğim. Bu tür “pozitif düşünce” kavramlarının tükendiği yerde “Zihinsel Banka” kavramı başlar. Hiç merak ettiniz mi, bazı insanlar neden çok şanslıdır? Bu kişiler acaba gerçekten sadece “şanslı” mıdır yoksa hedeflerine ulaşmalarına etki eden başka faktörler de var mıdır?  Evet, vardır; “bilinçaltı”. Zihinsel Banka Programı’nı öğrenip uygulamak çok kolay. Her gün yatmadan önce sadece üç beş dakikanızı ayırarak maddi ve manevi tüm hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Zihinsel Banka teorisinin temeli; hedefimizi bilinçaltımıza programladığımızda bu hedefimize mutlaka ulaşacağımız varsayımına dayanır. Zihinsel Banka Programı, hayatınıza kolay ve zahmetsizce başarı, mutluluk ve maddi refah getirmek üzere bilinçaltınızı programlamanız için şöför koltuğunu size bırakır.

KAYIT OL

Zihinsel Banka Eğitimiyle Bilinçaltı Engelleri Aşın, Gelirinizi İkiye Katlayın.

Bu 3.5 saatlik online eğitim programını şimdi Türkiye’nin her yerinden satın alabilirsiniz, hemen izlemeye başlayabilirsiniz! Bu eğitimi kendi evinizin konforunda, kendi hızınızda izleyin!

Online Eğitim

KAYIT OL

Kimdir?

Dr. John Kappas
Dr. John Kappas(1925-2002)
“Zihinsel Banka” programının yaratıcısı Dr. John Kappas, 1968’de kurulan ve 45 yılın üzerinde geçmişiyle ülke çapında ulusal akreditasyona sahip dünyanın ilk Hipnoterapi Akademisi HMI (Hypnosis Motivational Institute) ‘ın kurucusudur. Hipnoterapi alanının gelişmesindeki en önemli figürlerden sayılan Dr. John Kappas, 1973 yılında ABD’nin Mesleki Ünvanlar Federal Sözlüğü” ne Hipnoterapist ve Hipnotist ünvanlarının resmi tanımını yapan kişidir.

Nedir?

Dr John Kappas tarafından geliştirilen Zihinsel Banka programı, bilinçaltı ve ”davranışsal yeniden programlama” alanındaki 30 yıllık deneyimin doruk noktasını temsil eder. Bilinçaltımız bir gol makinesidir; her zaman o kazanır. Bilinçaltımız, ne için programlanmış olursa olsun hedefine kitlenip, kendini o hedefi elde etmeye adar. Zihinsel Banka programı, bilinçaltı programımızın ve inançlarımızın hayatımız üzerinde ne kadar etkili bir rol oynadığını kanıtlayan etkileyici bir gösteridir. Yaşam üzerinde olumlu bir perspektif kazanmak için, zihnimizi pozitif düşüncelerle programlama sürecini tanımlamak için kullanılan bir terim olan ”Zihinsel Banka” tekniği sadece pozitif düşünce ile ilgili değildir. Aynı zamanda gün içinde sürekli karşımıza çıkan tüm negatif düşüncelerin duygu durumumuza verebileceği hasara karşı zihnimizi bir kalkan oluşturması yönünde eğitme sürecidir.

Zihinsel Banka Teorisi, daha fazla para kazanmak, uyumlu ilişkiler oluşturmak, hedeflediğimiz başarıları kolayca elde edebilmek için zihnimizi olumlu mesajlar ile besleme ve bilinçaltı programımızı pozitif yönde değiştirme sürecidir. Günde sadece 5 dakika ayırarak hedeflerinize artık ne kadar kolay ulaşacağınızı şaşırarak göreceksiniz. Daha çok para, daha çok başarı, daha mutlu ilişkiler… Beklentinizi geniş tutabilirsiniz.

 • Zihinsel Banka Programı, hayatınıza kolay ve zahmetsizce başarı, mutluluk ve maddi refah getirmek üzere bilinçaltınızı programlamanız için şöför koltuğunu size bırakır.
 • “Zihinsel Banka” ile yaşam senaryonuzu yeniden yazacaksınız! Bilinçaltınızı çok basit bir teknikle yeniden programlayıp hedeflerinize ulaşmanız konusunda bilinçaltı düzeyde sizi engelleyen faktörleri etkisiz kılacaksınız.
 • Gece yatmadan önce sadece 5 dakika ayırarak zahmetsizce bilinçaltınızı yeniden programlayacaksınız.
 • Kazancınızı ikiye katlayın, mutluluğunuzu üçe… “Zihinsel Banka” programı hedeflerinize kolayca ulaşmanızı sağlayacak.

Şunu hatırlamak lazım ki çocukluğumuz boyunca yaşadığımız tüm deneyimlerimiz bilinçaltımız tarafından “bilinenler” kategorisinde arşivlenip saklanır, bu da bizim henüz küçük bir çocukken bilinçaltımıza programlanmaya başlanmış olan yaşam senaryomuzu oluşturur. Genellikle üzerimizde en güçlü etkiye sahip olanlar negatif deneyimlerimiz olsa da bilinçaltımız hem olumlu hem olumsuz deneyimlerimizi kayıt eder. Sonra yıllar geçtikçe zihnimiz zaman içinde tüm bu küçük bilgi parçacıklarını birleştirir, harmanlar, böylece bizim güçlü ve zayıf yönlerimiz, önyargılarımız, huylarımız oluşarak ”yaşam senaryomuz” yazılmış olur. Bilinçaltımız da artık bu senaryoyu oynar. “Zihinsel Banka” ile yaşam senaryonuzu değiştireceksiniz, bilinçaltınızı çok basit bir teknikle yeniden programlayıp hedeflerinize ulaşmanız konusunda bilinçaltı düzeyde sizi engelleyen faktörleri etkisiz hale getireceksiniz.

Eğer hedeflerinize ulaşma konusunda hayatınızın gidişatından mutlu değilseniz muhtemelen bilinçli zihninizin istediği şeyle bilinçaltınızın programı arasında bir çelişki vardır. Bu nedenle şu an, arzu ettiğiniz hedeflere ulaşmak için bilinçaltınızın yaşam senaryosunu yeniden yazmaya başlamanızın tam zamanıdır. Başarı, gerçekten bir davranış, bir tutumdur! Duygu ve hislerinizdir… Bir durum veya bir olay karşısında takınacağınız tavır, tutum veya davranışı belirleyen şey, o andaki duygu durumunuz değil midir? Davranış ve tutumlarımız yıllar içinde öğrendiğimiz şeyler olduğuna göre yeniden öğrenilebilirler. Zihinsel Banka, bilinçaltı değişimi için düzenli destek ve takviye gerektiği gerçeği etrafında tasarlanmış bir programıdır. Bilinçaltı, değişim için desteklenmediğinde, hayatınıza yansıyan olumlu etkiler ne kadar harika olurlarsa olsunlar zaman içinde etkisini yitirirler. “Zihinsel Banka” programıyla, günde sadece 5 dakika ayırarak zahmetsizce bilinçaltınızı yeniden programlamayı öğreneceksiniz. Bunu yaparken ise tek ihtiyacınız olan şey bir kağıt ve bir kalem!


Para Merdiveni

KAYIT OL

Zihinsel Banka Eğitimiyle Bilinçaltı Engelleri Aşın, Gelirinizi İkiye Katlayın.

Bilinçaltı inançlar, hayatta yapmayı istediğimiz birçok şeyde önümüze engel olarak çıkıyor. Zihinsel Banka programını uygulayarak düşünce sisteminizi değiştirip layık olduğunuz hayatı yaşayabilirsiniz.

Online Eğitim

KAYIT OL
ŞİMDİ KAYIT OL
2018-03-19T09:56:16+00:00

10 Yorum

 1. bulentyangin 21 Ekim 2018 at 22:00 - Cavap Ver

  Patron kulübünden kimse yokmu yorum yapacak

 2. Sunay G. 1 Ekim 2018 at 04:40 - Cavap Ver

  Burak bey bu eğitimle beni tanıştırdığınız için size minnettarım. 7 ay 12 gündür her akşam zihinsel banka uyguluyorum, 7 ayda ne çok şey gelişti hayatımda bilemezsiniz. En basitinden söylemek gerekirse daha şimdiden maaşım %50 arttı. Şu ekonomide maaşıma zam yapılacağında hiç ihtimal vermiyordum, zaten zam falan yapmadılar şirkette ama ben TERFİ ALDIM! Maaşım da otomatikman arttı. Şansmı desem, denk mi geldi, yoksa bu zihinsel banka sayesinde mi oldu bilmem, nasıl olduğuda umrumda değil ama oldu ya o yeter. Ben bunu uygulamayı hayatta bırakmayacağım, çok teşekkür ederim gerçekten.

 3. Fsn Grvl. 29 Temmuz 2018 at 20:10 - Cavap Ver

  Burak Bey size çok ama çok teşekkür ederim, aldığım en faydalı eğitimdi diyebilirim. Eğitimi aldıktan sonra taşlar yerine oturdu, kendim hakkında çok şey farkettim, hayatımdaki her şeyin neden ve niçinleri ve çözümleri benim için daha berraklaştı. Şu an değişim için tam olarak ne yapmam gerektiği hakkında inanılmaz bir motivasyon içindeyim, eğitiminiz benim için inanılmaz faydalı oldu. Eğitiminizi bir solukta izledim ve zihinsel bankayı uygulamaya hemen başladım. Çok teşekkürler.

 4. DENIZ 18 Temmuz 2018 at 16:23 - Cavap Ver

  Merhaba Zihinsel banka ile tanıştıktan sonra bir deneyim yaşadım…Belki herkes için önemsiz gelebilir ama bana zihinsel bankanın işleme prensibinin gerçekten işlediğinin bana göre bir kanıtı….Ben aşağı yukarı 25 yıldır Antalya da yaşıyorum…Benim eşim hiç gezmeyi sevmeyen bir kişiliği var maalesef…Tam 25 yıldır antalyada kemerdeki adrasan ,olimpos,,çıralıya gezmeye gidelim diyorum gitmek istemiyordu her defasında bir bahane uyduruyor,bi gidelim diyorum,araba mı var,zaman içerisinde arabamızı aldık,paramız mı var gidecek bahane si geldi… zaman içerisinde,işini değiştirdi geliri düzeldi çok şükür,hadi gidelim diyorum bu kez zamanım mı var yanıtı..ZİHİNSEL BANKA İLE tanıştım, denemek için hedefimi temmuz 2018 tarihinde adrasan ,olimpos,çıralıya tatile gidiyorum diye hedefledim…Bir gün antalya da cumartesi günü ben plaja gittim tek başıma,akşam eve geldim kabıda karşıladı eşim beni.Tarih haziran 30 du…eşim bana dediki yarın hadi olimposa gidelim dedi ve ben şoklardaydım,nasıl yani dedim,sabah erken kalk olimposa gidelim,istemiyormusun yoksa dedi…ve ertesi günde tarih 1 temmuz du…Ve biz temmuz ayında iki hafta üstüste iki hafta adrasan ,olimpos,çıralıya tatile gittik.Anladımki ZİHİNSEL BANKA işe yarıyor…HERKESE ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM…

 5. Semih Zrlby 5 Temmuz 2018 at 01:22 - Cavap Ver

  Harika! Harika! Harika!!! İyi ki almışım bu eğitimi! 5 ayda hayatımdaki değişim inanılmaz! Birkaç hedef belirlemiştim, birisi kilo vermekle ilgiliydi, birisi iş değiştirmek (daha yüksek maaşım olsun istiyordum). İki hedefim de şimdiden gerçekleşti. Hala uyguluyorum. İyi ki keşfettim sitenizi, binlerce teşekkür!!!

 6. Sevim Kr. 29 Mayıs 2018 at 16:51 - Cavap Ver

  Daha önce bu tür eğitimler almıştım ama sanki hep bir şeyler eksikti.Hayatımda para ve bollukla ilgili karşılaştığım zorlukları aşmakla ilgili aklımdaki tüm “neden ve niçin” sorularına cevap bulduğum tek eğitim oldu bu. Çok teşekkür ederim, verdiğim paranın her kuruşunu hak ediyor bu eğitim. Çok mantıklı. Zihinsel bankayı uygulamaya aynı gün başladım, gelişmeleri yine paylaşırım. Teşekkürler.

 7. Mürvet Yozgatlı 17 Nisan 2018 at 11:03 - Cavap Ver

  Bu eğtiimi 1 yıl kadar önce almıştım, o zamanlar video eğitimi yoktu. Ofisinde canlı olarak eğitim almıştım. 1 yıl öncesiyle şimdiye baktığımda net olarak diyebilirimki bu zihinsel banka muhteşem bir şey. Hala her gün uyguluyorum ve uygulamayı kesinlikle bırakmam.

 8. Mehmet Yks 4 Nisan 2018 at 10:11 - Cavap Ver

  ilk 3-4 ay pek bi fark olmadı gibi geldi ama şimdi geriye dönüp bakınca aslında olan biten herşeyin bi sebebi varmış diyorum. şimdiden 2 hedefe ulaştım gibi. biri işimi değiştirmekti, ikincisi arabam olmasıydı. işimi değiştirdim! maaşım önceki maaşımdan %35 daha iyi. henüz araba alamadım ama illginç olan şey şirket araç tahsis etti bana! Bu sayılırmı bilmiyorum ama şu an araba almama gerek kalmadı. kendime araba almayı hala istiyorum ama şu an şirket arabası var nasıl olsa. ben bu zihinsel banka olayını sevidm ya.

 9. Fulya Karacabey 26 Mart 2018 at 15:10 - Cavap Ver

  Egitimi çok beyendim. İyice öğrenmek için 2 kere izledim. Anlatırken işin mantığınıda anlatması çok iyi olmuş..Ben kişisel gelişim şeylerini çok sorgularım aslında ama burda anlatılan öğretilenler benim mantığıma da hitap etti. Hayatımda bişeyleri değiştirebileceğime inancım geldi. Zihinsel banka yapmamında etkisi olacak inşallah. Uygulamaya yeni başladım, her gece yapıyorum. Eğitimi iyi ki almışım diyorum ve memnunum.

 10. Aytekin 19 Mart 2018 at 17:51 - Cavap Ver

  Eğitimi alalı 4 ay falan oldu o günden beri hergün uyguluyorum. (birkaç gün unuttum yapmayı sadece). Eğitimde bilinç altımıla ilgili çok şey öğrenmiş olmamı saymazsak üçüncü aydan itibaren beklenmedik gelişmeler olmaya başladı hayatımda. sebebi zihinsel banka yapmam mı bilmiyorum ama bu zihinsel banka galiba işe yarıyor. İlginç bir şekilde daha önce hiç aklımda hiç olmayan bir işe giriştim ve çok iyi gidiyor. Acaba zihinsel banka uygulamasam da olurmuydu olmazmıydı bilmiyorum ama ben bu zihinsel bankayı uygulamaya devam edeceğim. Verdiği motivasyon vede farkındalık bile inanılmaz ateşliyor insanı. teşekkürler.

Yorum yapmak ister misin?