Hypnotistanbul.com’da, bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. SSL teknolojisi bilgilerinizi şifreleyerek güvenlik altına alır, şahsi ve kredi kartı bilgilerinizin başkalarının eline geçmesini engeller. Kişisel ödeme bilgileriniz kesinlikle Hypnotistanbul’da tutulmaz, üçüncü şahıslara iletilmez ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Kart bilgilerinize erişimimiz kesinlikle yoktur.

Sitemizde kullanılan ödeme sistemi konusundaki çözüm ortağımız, “PayTR Sanal POS ve Ödeme Çözümleri” dir. PayTR sadece bir ödeme/tahsilat aracı değildir. Aynı zamanda güvenlik konusunda gelişmiş PCI DSS uyumlu teknik altyapısı ve alanında tecrübeli personeli ile PayTR hem mağazaların ödeme güvenliğini hem de mağaza müşterilerinin kart güvenliğini sağlamaktadır.

2009 yılından bu yana ödeme hizmetleri sektöründe hizmet sunan ve yerli kuruluş olan PayTR, gelişmiş çözümleri, müşteri odaklı yaklaşımı, güçlü alt yapısı ve deneyimli personeli ile sektörde güvenilir bir çözüm ortağı olmayı başarmıştır. PayTR, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde TEPAV ve AllWorld Network’ün yürüttüğü “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi” yarışması 2014 kazananları listesine girmiştir.

Yani ödeme sistemi hizmetini PayTR entegrasyonu ile sağlamaktayız, kredi kartı bilgilerinizi ne biz görürüz ne de başka birisi. Bu yüzden alışverişlerinizi gönül rahatlığıyla, güvenle yapabilirsiniz!