GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu beyan hypnotistanbul.com gizlilik politikasını içerir. Hypnotistanbul.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

  • Hypnotistanbul.com , üyelik veya ürün satış aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, hypnotistanbul.com olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler üyelik ve satış sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklam içeriklerinin ardarda görülmesinin engellenmesi için Cookie’lerden yararlanılmaktadır. Cookie’lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır. Alıcı tarafından iş bu sözleşmede belirtilen bilgiler ile ödeme yapmak amacı ile satıcıya bildirdiği bilgiler satıcı tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır. Satıcı bu bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde satıcı kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir. Alıcı tarafından iş bu sözleşmede belirtilen bilgiler ile ödeme yapmak amacı ile satıcıya bildirdiği bilgiler satıcı tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.
  • Satıcı bu bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde satıcı kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.
  • Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, hypnotistanbul.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak veya kötüye kullanımı tespit etme amacıyla da kullanılabilir.
  • Hypnotistanbul.com, üyesi olduğunuz veya üyelikli veya üyeliksiz alışveriş yaptığınız andan itibaren e-posta adresinize haftalık veya aylık bilgilendirme bültenleri gönderilebilir. Dilediğiniz zaman bu bülten gönderim ayarlarınızda değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-postaların içeriği, satışını yaptığımız ürün ile ilgili olarak yapılacak tüm kampanyalar, indirim fırsatları, ürün, hizmet, müşteri memnuniyetinin tespiti amacıyla gönderilecek bültenler ve bilgilendirmelerden oluşmaktadır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler.
  • Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. Sitemizin sipariş formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi gibi), istatiksel bilgilerini, finansal bilgilerini (kredi kartı bilgileri, hesap numarası vb) ve kişiye özel bilgilerini (vergi numarası, kimlik numarası vb) girmelidir. Ancak kredi kartı bilgileri, sistemimizde kayıt edilmez. Tüm ödeme işlemleriniz, PayTR Güvenli Ödeme Sistemi güvencesi altında gerçekleşmektedir. Kart bilgileriniz hiçbir ortamda kayıt edilmez. Kart bilgilerinize erişimimiz kesinlikle yoktur.
  • Sitemizde kullanılan ödeme sistemi konusundaki çözüm ortağımız, “PayTR Sanal POS ve Ödeme Çözümleri” dir. PayTR sadece bir ödeme/tahsilat aracı değildir. Aynı zamanda güvenlik konusunda gelişmiş PCI DSS uyumlu teknik altyapısı ve alanında tecrübeli personeli ile PayTR hem mağazaların ödeme güvenliğini hem de mağaza müşterilerinin kart güvenliğini sağlamaktadır. 2009 yılından bu yana ödeme hizmetleri sektöründe hizmet sunan ve yerli kuruluş olan PayTR, gelişmiş çözümleri, müşteri odaklı yaklaşımı, güçlü alt yapısı ve deneyimli personeli ile sektörde güvenilir bir çözüm ortağı olmayı başarmıştır. PayTR, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde TEPAV ve AllWorld Network’ün yürüttüğü “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi” yarışması 2014 kazananları listesine girmiştir. Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 Bit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir.
  • Bu formda aldığımız “iletişim bilgilerini” kullanıcılarımıza ve/veya tarafımızca belirlenen başka firmaların ürünleri hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanabiliriz. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgiler gerek duyulan tüm durumlarda kullanılabilir.

  • Sitemizden alışveriş yaparak veya ürünler hakkında “beni ara” bilgi formunu doldurarak veya şirket e-posta adreslerimizden bilgi talebinde bulunduğunuzda size e-bülten, e-posta, telefon ve SMS aracılığıyla ulaşmamızı kabul etmiş sayılmaktasınız.

  • Sitemiz içerisinde kullanıcıların serbestçe kullanabilecekleri forumlar ve mesaj panoları bulunmaktadır. Sitenin bu bölümlerinde verilen bilgilerin halka açık bilgiler haline geldiği unutulmamalıdır. Bu alanlarda kişisel bilgilerinizi verirken veya herhangi bir yazı/yorum/metin yazarken bu hususu göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Kişinin kendi yazdığı yorum ve içeriklerin sorumluluğu yazan kişiye aittir.

  • Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

E-posta Adresi : bilgi@hypnotistanbul.com
Web Sitesi Adresi : https://hypnotistanbul.com
Adresi : Caddebostan Mah. Ogün Sok. Şan Apt. No:1/20 | Caddebostan, Kadıköy / İstanbul
Telefon Numarası : +0 539 914 2310