EFT EĞİTİMİ (Online)

DUYGUSAL ÖZGÜRLEŞME TEKNİĞİ EĞİTİMİ

(Emotional Freedom Technique)

Hayatınız Değişsin!

“Hayatımızı Duygularımız Yönetir…”

Bu eğitimde ayrıntılı bir şekilde EFT’nin hem temel tekniklerini hem de ileri teknikleri öğreneceksiniz. EFT, vücudun enerji sistemindeki dengesizliklerin, kişinin psikolojisinde ve fizyolojisinde bazı etkilere sebep olduğu bulgusuna dayanıyor. Vücudun belirli akupunktur noktaları üzerine hafif vuruşlar yaparak… yani o noktaları uyararak bu dengesizlikler düzeltildiğinde genellikle problemde hızlı bir düzelme sağlıyor. EFT ile birçok problem sadece birkaç dakikada şaşırtıcı bir şekilde düzelebiliyor! Elbette ki her problemde aynı performansı beklememiz doğru olmaz; bazı problemleri çözümlemek daha fazla seansa ihtiyaç duyabilir. Bazı zor problemler belki birkaç günden birkaç haftaya kadar süre gerektirebilir. Yani belli bir problem için ne kadar EFT uygulamak gerektiği kişiden kişiye değişiklik gösterir. (Her şeyde olduğu gibi).

EFT ile Olumsuz Duygulardan Özgürleşin!

EFT’yi öğretirken sizi teorik bilgilere boğmayacağım ama teorik bilgiden de mahrum kalmayacaksınız. Bu kursu tamamlayınca EFT’yi hem kendiniz nasıl kullanacağınızı hem de başkalarına EFT ile nasıl yardımcı olabileceğinizi tüm ayrıntılarıyla öğrenmiş olacaksınız. EFT’yi size öğretirken amacım, aslında bayağı karmaşık bir konuyu işin teorisine uzun uzun değinmeden, anlaşılması kolay bir şekilde hem temel versiyonunu hem ileri versiyonunu en anlaşılır şekilde size aktarmak.

SATIN AL

EFT ile olumsuz düşünce kalıpları nedeniyle oluşan direnci serbest bırakabilirsiniz.

Bu 6 saatlik online eğitim programını şimdi Türkiye’nin her yerinden satın alabilirsiniz, hemen izlemeye başlayabilirsiniz! Bu eğitimi kendi evinizin konforunda, kendi hızınızda izleyin! Sertifikalı Eğitimdir. 6 saatlik bu eğitimin tamamlamak aslında 1-2 gününüzü alır ama eğitim hesabınıza 6 ay boyunca tanımlı olacaktır; bu süre içinde videoları isterseniz tekrar tekrar izleyerek bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz.

Sertifikalı Eğitim

Online Eğitim: 1700 TL (KDV Dahil, indirimli ücret)

SATIN AL

Kimdir?

Burak Uçkun
Burak UçkunKlinik Psikolog
Uzm. Kln. Psk. Burak Uçkun, Amerika’nın ilk ulusal akreditasyona sahip hipnoterapi akademisi olan Los Angeles’taki Hypnosis Motivation Institute (HMI) mezunudur. USA’da 1972 yılında kurulmuş olan AFL-CIO Hypnotherapists Union Local 472 lisansına da sahiptir. (Lisans No: 11156582)

Nedir?

Duygusal Özgürleşme Tekniği olarak da bilinen EFT, öfke, üzüntü, endişe, kaygı gibi olumsuz hisleri, fobileri, bağımlılıkları, geçmişten kalan tüm izleri ve geleceğe ait endişeleri arındırmak için parmak uçlarıyla vücuttaki bazı meridyen noktalarına hafif vuruşlarla yapılan muhteşem bir tekniktir.

EFT (Emotional Freedom Technique) dediğimiz “Duygusal Özgürleşme Tekniği”, bir çok problemin çözümünde etkili bir uygulama olmakla beraber, evde kendi kendinize uygulayabileceğiniz çok etkili bir uygulamadır. Bu teknik, olumsuz duygularla ilgili oldukça hızlı değişim sağlayabilen etkili bir tekniktir. (Örneğin; stres, öfke, korku, endişe, üzüntü, suçluluk,  güvensizlik, nefret, kıskançlık, öz güven, terk edilme, bazı kaygılar gibi konularda kullanılabilir). Ayrıca bir çok fizyolojik problemde ve bazı rahatsızlıklarda da (ağrı yönetimi gibi), şaşırtıcı sonuçlar almanın mümkün olabildiği bir tekniktir.

Vücudumuzdaki bazı akupunktur noktalarına parmaklarınızla minik vuruşlar yaparak uygulanan bu uygulama, hem fizyolojik hem duygularla ilgili birçok konuda şaşırtıcı sonuçlar veriyor. Bu yöntem kişinin kendi kendine uygulayabildiği ve çok kolay öğrenebilen etkili bir tekniktir. İnternette Youtube gibi bazı platformlarda ve bir çok başka kaynakta EFT’nin yanlış ve eksik bir şekilde öğretildiğini görüyoruz. Halbuki EFT ile sonuç almak için en doğru şekilde uygulamak gerekir. Bu 6 saatlik online eğitimde hem ileri teknikleri hem de temel teknikleri en doğru şekilde öğreneceksiniz. 6 saatlik bu EFT eğitimini tamamlamak aslında 1-2 gününüzü alır ama eğitim hesabınıza 6 ay boyunca tanımlı olacaktır; bu süre içinde, kendi hızınızda, istediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Eğitimi 6 ay içinde tamamlamanız gerekmektedir. Eğitimi tamamlayanlar quiz sorularını da cevaplayarak eğitim sonunda katılım sertifikalarını alma hakkına sahip olurlar. Eğitime kayıt olduğunuzda eğitim kitapçığınızı indirmeyi unutmayın.

EFT birçok sorunun üstesinden gelmek için basit ama çok çok güçlü bir tekniktir. Basit bir teknik gibi görünse de unutmayın ki bu tekniği bol bol uygulamak en başarılı sonuçları en hızlı şekilde almanızı sağlayacaktır.  Bu yüzden bol bol EFT uygulayın… Hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz bu teknikle hem fiziksel hem duygusal hem de psikolojik birçok sorununuzun üstesinden gelmeniz gayet mümkün. Hem kendinize hem de sevdiklerinize uygulayabilir, öğretebilirsiniz. Düzenli uygularsanız sonuçlara ve sonuca ulaşma hızınıza şaşıracaksınız. Bazı kişilere bu teknik komik ya da saçma gelebilir ama ön yargılarınızı bir kenara bırakıp uygularsanız bu basit tekniğin ne kadar etkili olduğunu göreceksiniz. EFT dünyada milyonlarca kişinin kullandığı çok basit ama çok güçlü bir uygulamadır. Unutmayın; bu bir inanç sistemi değildir. İnsansanız da inanmasanız da ısrarla uygulayın, aldığınız sonuçlara şaşıracaksınız!

SATIN AL

EFT Herkesin Öğrenmesi Gereken Harika Bir Tekniktir

Duygusal Özgürleşme Tekniği olarak da bilinen EFT, öfke, üzüntü, endişe, kaygı gibi olumsuz hisleri, fobileri, bağımlılıkları, geçmişten kalan tüm izleri ve geleceğe ait endişeleri arındırmak için parmak uçlarıyla vücuttaki bazı meridyen noktalarına hafif vuruşlarla yapılan muhteşem bir tekniktir.

Sertifikalı, Online Eğitim

Online Eğitim: 1700 TL (KDV Dahil, İndirimli ücret)

SATIN AL