Sıkça Sorulan Sorular2017-10-07T01:52:49+03:00
Eğitimler ücretli mi?2017-10-07T01:59:43+03:00

Evet, ücretlidir. Sitede ücretsiz sunulan eğitimler de var, ancak elbette ki Hypnotistanbul eğitimleri ücretlidir. Değişik seviyelerdeki ücretler çerçevesinde site üzerinde satışa sunulmuştur. Eğitimlerin ücreti, içeriğine ve eğitim süresine göre değişmektedir ve canlı eğitimlerimizden çok daha düşük bir ücret ile  sunulmaktadır.

Örnek bir eğitim videonuzu görebilir miyim?2017-10-07T02:03:41+03:00

Elbette… İsterseniz sitedeki ücretsiz eğitimlerden birini alarak siteyi, çekim kalitesini, eğitim içeriği ve içerik kalitesini görebilir, sistemin işleyişini test edebilirsiniz. Sonrasında arzu ederseniz ücretli eğitimlerden birini satın alabilirsiniz. Eğitimlerin sayısı her ay artacaktır. Ayrıca ileride meditatif telkin mp3’leri de satışa sunulacaktır. Uzaktan verilmesi uygun olan eğitim ve seminerlerimi bu sitede takip edebilirsiniz. Yeni eğitimler eklendikçe üyelerime yeni yayına giren eğitimi duyurmak üzere bilgi email’i gönderilmektedir. Mail listesine gönül rahatlığıyla katılabilirsiniz, ayda bir taneden fazla mail almazsınız.

Eğitimleri bilgisayarımıza indirerek mi izleyeceğiz?2017-10-07T02:00:28+03:00

Hayır, eğitimleri online olarak izleyeceksiniz. (Streaming Video). Eğitimleri izlemek için sitedeki “Üye Ol” linkine tıklayarak önce ücretsiz olarak üye olmanız gerekmektedir. Zira eğitim videolarınız, size özel üyelik sayfanızda tanımlı olacak ve eğitim videolarınızı oradan izliyor olacaksınız.

 

Satın aldığım eğitimin videolarını indirebilir miyim?2017-10-21T05:16:48+03:00

Hayır, eğitimi indirme izniniz yoktur. Zira Hyponotistanbul eğitimlerinin lisans hakları “Telif Hakları Kanunu” ile korunmaktadır. Eğitim videolarının indirilmesi, kaydedilmesi, paylaşılması kanuni olarak yasaktır. Eğitimlere erişiminiz kısıtlı sürelidir. Eğitimlere erişim izinleri 15 ila 45 günlük sürelerdedir. (Kullanıcı Sözleşmesinde belirtilmiştir). Vİdeo Eğitiminin içerik süresine paralel olarak kişiye belirli bir zaman dilimi verilir ve eğitimi o verilen sürede tamamlamanız beklenir. Eğitim erişim hakkınız olan zaman dilimi dolduğunda, eğitim videolarına erişiminiz otomatik olarak kapanır. Ancak merak etmeyin, satın aldığınız herhangi bir eğitimi tamamlamanız için çok uzun bir zaman verdiğimi söyleyebilirim. Örneğin 3,5 saatlik “Zihinsel Banka Eğitimi”nin içeriğine erişiminiz, 30 gündür… 30 gün boyunca eğitimi istediğiniz kadar izleyebilirsiniz, izleme sayısında hiçbir kısıtlama yoktur. Herhangi bir eğitimi tamamlamak için 30 günden daha fazla bir süreye ihtiyacınız olursa elbette mazeretinizi bildirirseniz sürenizi uzatabiliriz.

Sitenizde kredi kartı ile ödeme yapmak güvenli mi?2017-10-07T02:01:10+03:00

Hypnotistanbul.com’da, bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. SSL teknolojisi bilgilerinizi şifreleyerek güvenlik altına alır, şahsi ve kredi kartı bilgilerinizin başkalarının eline geçmesini engeller. Kişisel ödeme bilgileriniz kesinlikle Hypnotistanbul’da tutulmaz, üçüncü şahıslara iletilmez ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Kart bilgilerinize erişimimiz kesinlikle yoktur.

Sitemizde kullanılan ödeme sistemi konusundaki çözüm ortağımız, “PayTR Sanal POS ve Ödeme Çözümleri” dir. PayTR sadece bir ödeme/tahsilat aracı değildir. Aynı zamanda güvenlik konusunda gelişmiş PCI DSS uyumlu teknik altyapısı ve alanında tecrübeli personeli ile PayTR hem mağazaların ödeme güvenliğini hem de mağaza müşterilerinin kart güvenliğini sağlamaktadır.

2009 yılından bu yana ödeme hizmetleri sektöründe hizmet sunan ve yerli kuruluş olan PayTR, gelişmiş çözümleri, müşteri odaklı yaklaşımı, güçlü alt yapısı ve deneyimli personeli ile sektörde güvenilir bir çözüm ortağı olmayı başarmıştır. PayTR, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde TEPAV ve AllWorld Network’ün yürüttüğü “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi” yarışması 2014 kazananları listesine girmiştir.

Yani ödeme sistemi hizmetini PayTR entegrasyonu ile sağlamaktayız, kredi kartı bilgilerinizi ne biz görürüz ne de başka birisi. Bu yüzden alışverişlerinizi gönül rahatlığıyla, güvenle yapabilirsiniz!

Sitedeki bir online video eğitiminize kayıt olmak istiyorum, ne yapmalıyım?2017-10-07T01:56:36+03:00

Sitedeki herhangi bir online video eğitime kayıt olmak istediğinizde; siteye üye olup, üyelik  şifrenizle siteye giriş yaparak ilgili eğitimi satın almanız gerekiyor. Ödemenizi yaptıktan sonra eğitimi kendi profil sayfanızda görüyor olacaksınız, dolayısıyla istediğiniz zaman izleyebiliyor olacaksınız. Ödemeniz başarıyla tamamlandığı anda eğitim videonuzu izlemeye hemen başlayabilirsiniz.

“Hypnotistanbul Eğitim” nedir?2018-10-01T04:28:44+03:00

“Hypnotistanbul Eğitim”, Hypnotistanbul.com sitesinin uzantısı olan bir “Online Video Eğitim” modülüdür. Bu modülün amacı, çeşitli konularda uzaktan video eğitimler vermektir. Bu uzaktan eğitim modülü sayesinde, alacağınız eğitimleri kendi evinizin konforunda ve kendi hızınızda tamamlayabilirsiniz. Bu eğitimler, canlı eğitimden hiçbir farkı olmayacak şekilde hazırlandığı için eğitimin verimliliğinin canlı eğitimden hiçbir farkı yoktur. Bilakis, canlı eğitimlerde herhangi bir cümleyi kaçırabilirsiniz, konsantrasyonunuz düşebilir, başka sebeplerle tek sefer dinleme şansınız olan eğitimden yeteri kadar performans alamayabilirsiniz. Oysa online eğitimde eğitim içeriğini ileri-geri alarak defalarca izleyebilirsiniz. Evinizin konforunda, kendi hızınızda eğitim alabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Hypnotistanbul eğitimlerine ulaşabilirsiniz.

Başlık

Go to Top