Temel Hipnoz Eğitimi | 29-30 Temmuz
Eğitime Kalan Süre
0
0
0
0
Gün
0
0
Saat
0
0
Dk
0
0
Sn

Eğitim Ödemenizi Bu Sayfadan Yapabilirsiniz 

Bildiğiniz üzere, sertifikalı eğitimlerimiz kendi eğitim salonumuzda, sınırlı kontenjanla gerçekleşmektedir. Hipnoz Eğitimi’ne kayıt kabul için mülakat yapılarak eğitime kabul edildiğiniz tarafınıza bildirildiyse; kesin kayıt ödemelerinizi size belirtilen tarihe kadar bu sayfadan yapabilirsiniz. Mülakatı takiben tarafınıza yazılı olarak bildirilen son ödeme tarihini geçirdiyseniz, kontenjanın hala müsait olup olmadığını telefonla teyit etmeden ödeme yapmayınız.

Bu ödeme kabul sayfası sadece mülakat yapılarak eğitime kabul edildiği kendisine yazılı olarak bildirilen katılımcı adaylarıyla paylaşılmaktadır. Sizinle ön mülakat yapılmadıysa ödeme yapmadan önce telefonla irtibata geçiniz. (Hekim ya da psikologlar için mülakata gerek yoktur) .

Sertifikalı Hipnoz Eğitimi

Eğitim “Kesin Kayıt” Ödemesi

TEMEL HİPNOZ EĞİTİMİ
(Eğitim Kesin Kayıt Standart Fiyatıdır)

8500 TL+%18 KDV EKLENİR
 • Ödeme sayfasında 12 TAKSİTE KADAR tüm taksit seçeneklerini görüp sizin için uygun olanı seçebilirsiniz..

ERKEN KAYIT İNDİRİMLİ FİYAT
(Eğitimden 1 ay öncesine kadar yapılan kesin kayıt fiyatıdır)

7500 TLKDV Dahil
 • Ödeme sayfasında 12 TAKSİTE KADAR tüm taksit seçeneklerini görüp sizin için uygun olanı seçebilirsiniz..

Eğitim “Depozito” veya “Bakiye” Ödemesi

DEPOZİTO ÖDEMESİ
(Ön Ödeme)

1500 TL+%18 KDV EKLENİR
 • Ön ödemedir. Kalan bakiye eğitimde en geç 5 gün kala ödenmelidir.

BAKİYE ÖDEMESİ
(Depozito ödemesi yaptıysanız bakiyenizi burdan ödeyin)

7000 TL+%18 KDV EKLENİR
 • Ön ödeme yapanlar için BAKİYE ödemedir. Bu bakiye eğitimde en geç 5 gün kala ödenmelidir.

* Eğitime kabul mülakatınız yapılarak eğitime kabul edildikten sonra size bildirilen son ödeme tarihine kadar ödemenizi yapmanız gerekmektedir. Ödeme tarihinizi geçirdiyseniz, kontenjanın hala müsait olup olmadığını teyit etmeden ödeme yapmayınız.

Eğitim Başvuru Prosedürü Hatırlatma:

 • Eğitim kontenjanı sınırlı olduğu için kesin kayıtlar “ödeme ve başvuru sırasına göre” yapılmaktadır.
 • Ödeme yapmadan önce kontenjanda yer olduğunu e-posta yoluyla teyit etmiş olduğunuza emin olunuz.
 • Size e-postada belirtilen son ödeme tarihinizi geçirdiyseniz; ödemenizi yapmadan önce hala müsait yer olup olmadığını tekrar teyit etmeden ödeme yapmayınız.
 • Kaydınızı kesinleştirmek için yukarıdaki ilgili butona tıklayarak ön ödemenizi yapmayı ya da ya da toplam ücreti tek seferde yapmayı tercih edebilirsiniz. Tüm ödemelerinizi kendi seçiminize göre 12 aya kadar taksitlendirme imkanına sahipsiniz.
 • Ön ödeme yapmayı tercih ettiyseniz, bakiye ödemenizi eğitim başlamadan en geç 10 gün önce tamamlamanız gerekmektedir. (Yine bu sayfadaki ilgili ödeme butonuna tıklayarak ödemenizi taksitli veya peşin yapabilirsiniz. Banka transferi yoluyla göndermek isterseniz hesap numarası bilgilerini isteyiniz).
 • Eğitimlerimizde kontenjan sınırlı olduğundan, eğitim başlangıç tarihinin öncesindeki son 15 gün içinde eğitimden vazgeçilmesi halinde ön ödeme iadesi yapılmamaktadır.
 • Hypnotistanbul, herhangi bir sebeple gerek duyarsa eğitim tarihlerini ileri bir tarihe erteleme hakkını saklı tutar. Eğitim tarihinin ertelenmesi durumunda katılımcıya ayrılan yer, ilan edilen bir sonraki eğitim tarihi için rezerve edilebilir. Ancak katılımcı ilan edilen yeni tarihin kendisi için uygun olmadığını belirtip eğitime katılmaktan vazgeçerse ödemiş olduğu tüm ödemelerin tamamı 2 iş günü içinde katılımcıya tamamen iade edilir.

Önemli Not: Eğitime katılacağınızı teyit ettikten sonra, kaydınızı kesinleştirmeniz için yeriniz 2 gün boyunca rezerve edilir. Katılım teyidi sonrasında ödemenizi 2  gün içinde yaparak kaydınızı kesinleştirmeniz beklenir. 2 gün içinde herhangi bir ödeme yapmadıysanız, kontenjanda hala yer olup olmadığını teyit etmeden başka bir tarihte ödeme yapmayınız. (Telefonla veya e-posta yoluyla irtibata geçerek kontenjanda müsaitlik konusunda tekrar teyit alınız). Kesin kaydınızın tamamlanması için “ön ödeme” veya “toplam eğitim bedeli” ödemenizin yapılmış olması gerekmektedir. Kesin kayıtlar “ödeme ve başvuru sırasına göre” yapılmaktadır.

Eğitim Adresi: Bağdat Cd. No:304 Şan Apt. Kat: 3 Daire: 22
Caddebostan, Kadıköy, İstanbul. (Caddebostan “UNPAK Kafe”nin olduğu bina)

Tel: 0539-914 2310

Eğitim Salonumuz

Hypnotistanbul eğitim salonu