Notifications
Clear all

Hoşgeldiniz...

 

Forumumuz yayına girmiştir. Bu forum gerek genel site ziyaretçilerimizin, gerekse canlı ya da online eğitimlerinden herhangi birine katılanların bilgi alış verişi yapabilmesi için oluşturulmuştur.

Forumumuza ücretsiz üye olarak bilinçaltı ve hipnotik uygulamalar ile ilgili konularda paylaşım yapabilir, sorular sorabilir, diğer üyelerle deneyimlerinizi paylaşabilir, özel kapalı gruplarda da hipnoz ve bilinçaltı ile ilgili teknik konularda bilgi alış verişi ve sohbetler yapabilirsiniz.

 

Forumumuzda "Hipnoz Eğitimi" mezunlarımız ve "Online Zihinsel Banka Eğitimi" katılımcılarımız için olan ÖZEL GRUP BAŞLIKLARI sadece bu eğitimlerimize katılan üyelerimiz tarafından görülebilmektedir. (Genel ziyaretçiler bu özel tartışma gruplarımızı görememektedirler). Eğitim sonrası tüm paylaşımlar ve bilgi alış verişi bu kapalı gruplarda yapılabilmektedir. Genel kullanıcılar ise formun diğer alanlarında sorular sorabilir, tarışmalara katılabilir, bilinçaltı konularıyla ilgili deneyimlerini paylaşabilirler.

 

Görüntülenen forum başlıkları sadece genel ziyaretçilere açık olan başlıklardır. Eğitim katılımcılarımıza özel olan gruplar haricindeki bu başlıklar altındaki gönderileri okumak için üye olmak gerekmemektedir. Forumda paylaşımda bulunmak, soru sormak veya bilgi alış verişinde bulunmak için siteye ücretsiz üye olabilirsiniz.

 

Bu forumun sizlerin katkılarıyla geniş bir bilgi kaynağı arşivi haline gelmesini ümit ediyorum.

 

Sevgi ve Saygılarımla,

 

Burak Uçkun
Hypnotistanbul.com

Hypnotistanbul Online Akademi Forum

GENEL TARTIŞMA KONULARI
Gönderiler
Konular

GENEL

Herhangi bir konuda yazabilirsiniz...

2
1

Hipnoz ve Hipnoterapi - GENEL

Hipnoz ve hipnoterapi konusunda tartışma ve bilgi paylaşımı

0
0

Hipnoz Olanların Deneyimleri

Hypnotistanbul'da veya başka bir yerde hipnoz olanlar deneyimlerini burada paylaşabilir

0
0

Paylaş: